Przy zakupie za minimum 300zł wysyłka gratis

Zaczęło się od pasji do ubrań, to pewnie szybko znudziłoby ci się czytanie. Jednak tak jest naprawdę, bo wiedz, że modą trzeba umieć się bawić. Nie można wejść na ten rynek, zaprezentować kilku ciuchów, a potem tylko czekać na sukces. Dla niektórych to tylko odzież wierzchnia, a dla innych (dla nas!) forma sztuki.

Trzy lata później naszymi hasłami przewodnimi były: „U nas zawsze wyprzedaż” oraz „Cały rok niskie ceny i najnowsze kolekcje”. Wiesz, że te dwie zasady sprawdzają się do dziś? Zawsze mamy w zanadrzu jakąś promocję lub rabat, a asortyment zmieniamy co sezon. I przy tym każdorazowo zaskakujemy stałych klientów czymś ciekawym!

Teraz spójrz tylko na zdjęcia naszych produktów. To w nie wkładamy najwięcej serca. Chociaż nie! Jeszcze bardziej się staramy, gdy świetnie przygotowane kadry lądują na firmowym Instagramie. To tam zawsze znajdziesz kilka słów wprost od nas, najświeższych informacji o promocjach, a nierzadko również garść konkursów z nagrodami.

Powiedzieć, że przeszliśmy długą drogę, to nic nie powiedzieć. Prowadzenie biznesu w Polsce jest bardzo wymagające, a egzamin z przedsiębiorczości zdawać trzeba nie tylko przed skarbówką, ale i klientami. A nasze klientki to na szczęście złoto w czystej postaci! To niesamowite uczucie, gdy na naszą skrzynkę spływają zdjęcia waszych stylizacji w ubraniach, które dla was wybieramy. To po prostu magia!

Twój kod promocyjny

Wyłącz i nie pokazuj wiecej na stronie

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: